Káva, ktorá patrí Slovákom!

Štrbské Presso sa zrodilo z nadšenia a lásky pre radosť z ľudí, čo milujú dobrú kávu s energiou a dušou. Zrodila sa káva, ktorá už vo svojej vôni nesie originalitu, má výnimočnú chuť a v nej náboj plný zdravia a sily. Jej meno je Štrbské Presso! 

Táto nová slovenská značka kávy je pripravená ponúknuť nášmu spotrebiteľovi viac vo všetkých smeroch. Slovné spojenie, z ktorého je na prvé počutie jasné, že ide o číro slovenskú a originálnu značku, prináša skutočne viac ako milý úsmev a ľahkú zapamätateľnosť. Toto slovné spojenie prináša krásne logo s jednoznačným identifikátorom typického slovenského hrnčeka a kvetu Slovenského Horca. K nemu vlastná receptúra 5 zmesí kávových zŕn poskladaná z plantáží 8 krajín a 3 kontinentov podľa chutí Slovákov priniesla po viac ako roku testovania a príprav unikátnu a zdravú slovenskú kávu Štrbské Presso. Priniesla kávu, ktorá patrí Slovákom! Prišiel teda čas, aby aj slovenskému spotrebiteľovi bola ponúknutá nielen „jeho“ káva, ale tiež káva, na ktorej kvalitu môže byť právom pyšný!

Roztriedenie dva krát praných kávových zŕn do rovnakej veľkosti, zabezpečuje ich rovnovážne praženie. Práve vďaka tomuto vám Štrbské Presso prináša výnimočnú kávu so širokospektrálnymi blahodarnými účinkami na vaše zdravie. S originálnym spojením kávových korenín slovenského horca, škorice a kardamónu vám ponúka synergickú dávku energie a zdravia na každý deň. Kompletný sortiment zrnkovej, mletej a kapsulovej kávy, doplnkového sortimentu, originálnych štýlových šálok a servisu nájdete u nás v kaviarni na Alstrovej ulici 234. Prípadne tu na webstránke alebo na www.strbskepresso.sk